logo k40 league

facebookicon youtubeicon photoicon

plakat superpokal allstar ekipa 2020Končano je glasovanje za ALL STAR 2020. Dobili smo obe ekipi, prva petorka glede na število glasov, menjave pa glede na efekt in število glasov. ALL STAR se začne 11. januarja ob 19.30 v Športni dvorani Logatec. Vstop prost!

Vzhod:
Domen Brglez (Logatec) - 76 glasov
Borut Rupnik (Logatec) - 88 glasov
Dejan Dramičanin (Dolgi Kabli) - 85 glasov
Robert Kneževič (Sotočje) - 61 glasov
Tomi Kolarič (Kočevje) - 50 glasov

Menjave:
Peter Kaluža (Dolgi Kabli)
Martin Černigoj (Dolgi Kabli)
Rok Papež (Kočevje) 
Matevž Kegel (Kočevje) 
Domen Korošec (Logatec)
Jasmin Hadžič (Logatec)
Trener: Julijan Grgič (Logatec) - 165 glasov

Zahod:
Aljaž Belingar (Ihan) - 87 glasov
Anže Lokar (Megaflor) - 70 glasov
Anže Modrič (Kranjska Gora) - 45 glasov
Samir Čeman (Biro Caffe) - 61 glasov
Dejan Bursač (Lokal pr sodiš) - 62 glasov

Menjave:
Tom Smolej (Kranjska Gora)
Lenart Sekne (Medeni Vrt)
Srđan Tesić (Medeni vrt)
Matic Miklavčič (Lisjaki Šentvid)
Aljoša Lončar (Biro Caffe)
Trener: Ambrož Belehar (Biro Caffe) - 143 glasov

Spremljali bomo tudi individualno tekmovanje v metanju trojk in dvojni moči (igra v paru kjer igralca mečeta prosti met, trojko in iz polkroga).

Metanje Trojk:
Marko Mikič (Lokal pr Sodiš)
Lenart Sekne (Medeni vrt)
Dejan Dramičanin (Dolgi Kabli)

Dvojna Moč :
Lenart Sekne in Srdjan Tesić (Medeni vrt)
Peter Kaluža in Martin Črnigoj (Dolgi Kabli)

Sponzorji Lige K40 v sezoni 2020/21

brce logo mali
megaflor
bazen logo mali
agilcon
burger logo mali
itn logo
avtoservis selan
genis
pvc markus
vzajemna logo mali
LEKARNA
tp metal sponzor
ask
stow
bozicnejelke
jeklarna logo
tonač
mbills
primomontt
stara pravda
go4goal
vitaminwell
underground
kocman logo
fida mini2
bigbang mali
teknos
caleffi1
eluir
 
 

Napoved tekem

3. krog 2L-A Ponedeljek 02.11.20 21:00
3. krog Sku A Torek 03.11.20 19:00
3. krog 2L-A Torek 03.11.20 21:30
3. krog Sku A Sreda 04.11.20 19:30
3. krog Sku A Petek 06.11.20 18:45
3. krog Sku B Ponedeljek 09.11.20 20:00

Rezultati tekem

2. krog Sku B Petek 23.10.20 20:00
1. krog 2L-B Petek 23.10.20 19:45
1. krog Sku A Petek 23.10.20 18:45
2. krog 2L-B četrtek 22.10.20 21:30