logo k40 league

facebookicon youtubeicon photoicon

adecco krgoraV drugem krogu Lige K40 smo bili priča gorenjskemu derbiju iz pretekle sezone, med ekipama Adecco Kranj (ex Team K40) in Kranjsko Goro. Prvi so tokrat slavili zmago z 79:59.

Obračuni med Adeccom Kranj in Kranjsko Goro so vedno napeti in polni košarkarske energije. Tudi tokrat ni bilo drugače. Tekma je bila v prvem polčasu izenačena. V rahli prednosti so bili domačini, ki so na odmor odšli z sedmimi točkami prednosti. V drugem polčasu smo osem minut še lahko spremljali enakovreden dvoboj, nato pa so rdeči s hitrimi protinapadi ušli igralcem izpod Vitranca in na koncu slavili zmago z dvajsetimi točkami naskoka.

2. krog – ZAHOD
Adecco Kranj : Kranjska Gora 79:59
Statistika

Ambrož Belehar, Adecco Kranj:  Za nami je druga tekma proti kvalitetni ekipi Kranjske Gore. Celotna tekma je bila zelo izenačena. Pohvale fantom za odličen tempo skozi celotno tekmo. Izpeljali smo nekaj odličnih protinapadov in na tem elementu je potrebno samo nadgrajevati, spet pa je bil problem skok v obrambi in zapiranje. Vse pohvale fantom za zmago in čestitke ekipi Kranjske Gore za borbeno in korektno igro.

Branko Trstenjak, Kranjska Gora: Zaslužena zmaga domače ekipe, ki je skozi celo tekmo kontolirala rezultat. Imeli smo preveč težav z organizacijo igre. Domača ekipa je zelo uspešno metala iz razdalje in ko so dodali še protinapad je bil zmagovalec odločen. Nekajkrat smo se uspeli vrniti v igro, po zaustanku. Nikakor pa nismo uspeli rezultat preobrniti. Fantom čestitke za borbenost.