logo k40 league

facebookicon youtubeicon photoicon

krgora kzpKranjska Gora in Kavarna Zlato Polje so se pomerli na drugi tekmi 3. kroga Lige K40. Kljub temu da je ekipa Kranjske Gore veljala za favorita, so se gostje dobro upirali. Končni rezultat je bil 82:62 v korist domačinov.

Prva četrtina je bila v znamenju hitre in všečne košarke, videli smo veliko število košev, predvsem pa zadetih metov iz razdalje pri ekipi KZP. V drugi četrtini so domačini strnili obrambo in tako na odmor odšli s prednostjo osmih točk. Gostje iz Šenčurja so v drugem polčasu dobro igrali v napadu in tako v zadnjo četrtino šli z enajstimi točkami zaostanka. V zadnji četrtini so igralci izpod Vitranca s hitro igro in nekaj protinapadi razliko dvignili na dvajset točk, kar pa je bila tudi končna prednost domačih.

3. krog - ZAHOD
Kranjska Gora : KZP 82:62 (19:18, 18:11, 18:15, 27:18)
Statistika tekme

Branko Trstenjak, Kranjska Gora: Ekipa KPZ Šenčur se je pokazala kot dostojen nasprotnik. Rezultat ne pove vsega, šele v drugem delu drugega polčasa nam je uspelo zlomiti nasprotnika. V naši igri se še čuti preveč nihanj. Moramo postati bolj konstantni. Čestitke gostom za borbeno in športno igro, enako tudi mojim fantom.
Domen Malovrh, KZP: Moram pohvaliti svoje fante za pristop k tekmi. Pokazali so čisto drugi obraz, kot zadnjo tekmo. Na naslednji tekmi moramo popraviti zbranost pri zaključkih blizu koša. Čestitke nasprotni ekipi za zasluženo zmago!