logo k40 league

facebookicon youtubeicon photoicon

adecco komenda16Adecco je tudi na povratni tekmi dosegel zmago proti mladi ekipi Ilirije. Kranjčani bodo tako že tretje leto zapored nastopali v polfinalu.

Tekmo so rezultatsko bolje odprli domačini, vendar so gostje prikazali kvalitetno in hitro igro. Mladi igralci Ilirije so v drugi četrtini prikazali najboljšo igro v četrtfinalu in ob polčasu je bil rezultat 37:34 za Adecco. V nadaljevanju so si domačini priigrali prednost, ki je gostje niso več uspeli izničiti. Spremljali smo dinamično igro, kjer so kadeti in in mladinci iz Ljubljane pokazali, da bodo v naslednjih letih lahko igrali na visoki ravni. Adecco Kranj je tako edina ekipa ki bo trikrat zaporedoma igrala v polfinalu lige K40, kjer jih čaka Komenda.

Četrtfinale 2. tekma
Adecco Kranj : KD Ilirija 66:57 (20:12, 17:22, 16:12, 13:11)
Statistika tekme

Bojan Kondič, Adecco Kranj: Pohvale in čestitke nasprotniku za zelo borbeno in zanimivo tekmo. Na povratni tekmi so nasprotniki pokazali zobe in imeli smo zelo veliko dela tako v napadu, kot v obrambi. Pokazati smo morali veliko zbranosti, z organizacijo na time outih pa smo s fanti uspeli uspešno pripeljati tekmo do konca. Čestitati in pohvaliti želim vse naše fante ob novi zmagi!
Nejc Višnikar, KD Ilirija: Čestitam domačinom za zasluženo napredovanje. Smo pa večinoma s kadeti tudi na povratni tekmi prikazali velik napredek in z dobro in čvrsto igro bili blizu zmagi. Vendar se že veselimo nove sezone in na tem mestu pozdravljamo uspešno organizacijo in vodenje Lige K40, ki je upravičila naša pričakovanja.